Róbert Švec: Víziu neutrálneho Slovenska budeme verejne šíriť aj naďalej. Pretože…

Dámy a páni. Médiá informujú: Rakúsky kancelár Karl Nehammer prisľúbil Kyjevu v pondelkovom telefonáte s ukrajinským prezidentom ďalšiu pomoc zo strany Viedne, informovala agentúra APA.

„Ako neutrálna krajina nemôžeme ani nebudeme poskytovať vojenskú podporu, avšak čo môžeme, je (poskytovať) humanitárnu pomoc na zmiernenie utrpenia ľudí na Ukrajine a ošetrovať ťažko zranené ženy a deti v Rakúsku,“ povedal Nehammer ukrajinskému prezidentovi.

Konštatujem: A presne takáto mala byť politika súčasných ústavných činiteľov Slovenskej republiky v súvislosti s konfliktom na Ukrajine.

Túto víziu neutrálneho Slovenska budeme verejne šíriť aj naďalej. Pretože tak je to správne, tak to má byť.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Michalovce: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds