Súhlasili s bombardovaním Juhoslávie. SHO: Dzurinda a jeho kumpáni sú vojnoví zločinci!

V tieto dni si pripomíname výročie bombardovania bývalej Juhoslávie: 24. marec 1999. NATO pod vedením USA bombardovalo bývalú Juhosláviu 78 dní.

Prsty od krvi má nielen Madeleine Albrightová, ale aj vláda Mikuláša Dzurindu, ktorá na svojom utajenom zasadnutí povolila prelet bojových lietadiel ponad naše územie, aby sa vzápätí mohlo začať “humanitárne bombardovanie”, t. j. agresia proti zvrchovanému štátu bez súhlasu Bezpečnostnej rady OSN.

„Porušovanie medzinárodných dohôd vyústilo do vraždenia civilistov, vrátane žien a detí, bombardovania škôl a nemocníc, ničenia infraštruktúry. Počas bombardovania miest a dedín zahynulo podľa srbských zdrojov najmenej 2 500 civilistov, z toho 89 detí. Zranenia utrpelo viac ako 12 500 ľudí. A k tomu treba ešte pripočítať rozsiahle materiálne škody,“ konštatuje publicista Ľudovít Števko.

Pamätáme. A aj preto je postoj Slovenského Hnutia Obrody pevný a nemenný: NATO je zločinecká organizácia a Slovenská republika nemá sedieť za jedným stolom so zločincami. Budúcnosť nášho štátu? Neutralita.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Nikdy nebudeme súhlasiť s tým, aby Slovenská republika uznala akože štát Kosovo

———————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——