FOTO: Staráme sa aj v Rožňave, kde sme opäť nezištne podali ruku pomoci…

Kamaráti, staráme sa. Áno, aj na Gemeri.

Presnejšie, aj v Rožňave, kde sme prednedávnom spoločne opäť nezištne podali pomocnú ruku matke so štyrmi deťmi.

Andrejka a Janko sú spolu so svojimi súrodencami vychovávaní síce skromne, ale slušne. A keďže majú do života veľké plány a neboja sa ho, za odvahu už čoskoro aj oni, v rámci nášho Mesiaca detí v PSS, dostanú svoj balíček plný dobrôt.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Mesiac detí v našom projekte pokračuje. Aj v Zbehoch pri Nitre

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds