Noviny Právo Národa: Povinná solidarita? Róbert Švec: To je ale krásny nezmysel, že?

Povinná solidarita? To je ale krásny nezmysel, že? Dámy a páni.

Nezmysel nielen slovný, ale aj obsahový.

Slovný nezmysel: Ak chcem byť s niekým solidárny, tak budem na základe mojej slobodnej vôle a nie na základe toho, že mi to niekto nanúti. V tomto prípade Brusel nelegálnych migrantov.

Obsahový nezmysel: Ak náš štát slovenský neprijme nám nanútený počet nelegálnych migrantov, tak za každého neprijatého migranta budeme musieť zaplatiť údajne až 20-tisíc eur.

Slovenské Hnutie Obrody jasne komunikuje, že z EÚ sa stáva nebezpečný, život ohrozujúci moloch a preto budeme aj naďalej razantne presadzovať vystúpenie Slovenska z EÚ.

A každého slovenského verejného činiteľa, ktorý podporuje povinnú solidaritu čaká TAKÁTO budúcnosť TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Predstavujeme vám volebný program pre parlamentné voľby 2023. Revolučný program pre Slovensko

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds