FOTO. Svit: Aj s podporou ľudí SHO sa manifestovalo za tú našu vodu, pôdu a lesy slovenské

V piatok 6. augusta sa opäť manifestovalo, tentokrát pod našimi veľhorami, vo Svite, aj s podporou ľudí Slovenského Hnutia Obrody.

Únia regionálnych združení vlastníkov neštátnych lesov Slovenska, jej regionálne združenia zo Šariša, Zemplína, Spiša, Gemera, Liptova, Tatier, Turca, Oravy, Kysúc, Považia a z okolia Bratislavy zorganizovali spolu s partnermi – zástupcami furmanov, lesníkov a lesných robotníkov a robotníčok, farmárov, poľovníkov, rybárov a samospráv pred Správou TANAP-u spoločnú manifestáciu.

Únia regionálnych združení vlastníkov neštátnych lesov Slovenska zdôrazňuje, že podporuje živé, udržateľné prírodné parky, pre prírodu aj pre ľudí.

Jedným zo spúšťačov zhromaždenia je pochybná novelizácia a privatizácia lesnej pôdy a vody na Slovensku a s tým spojený čiastkový cieľ, prepísanie správy lesov v 3., 4. a 5. stupni ochrany.

Môžeme očakávať, že minister životného prostredia Ján Budaj a Juraj Smatana, štátny tajomník ministerstva odovzdajú naše národné bohatstvo do rúk mimovládok, ktoré sú financované zo zahraničia?

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký k pripravovaným zmenám v polícii: Máme právo vedieť, komu sa legitimujeme!

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds