Projekt Nebuď sviňa: Pavol Poprocký sa opäť činil. Tentokrát pomohol lastovičkám

Pred pár dňami sa nášmu kolegovi Pavlovi Poprockému podarilo zachytiť pár lastovičiek, ktorý prespával na špagáte na bielizeň pri vchodových dverách, pretože jeho staré hniezdo, ktoré si pred rokmi vybudoval, mu spadlo a márne sa lastovičky snažili postaviť si nové hniezdočko lásky. Hlina, ktorú sa snažili nalepiť o stenu im opadala. 

Tento stav však Pavla z okresu Rimavská Sobota nenechal chladným a pripravil im tri miesta, na ktoré zalietavali a kde si môžu hniezdo znovu vybudovať. 

Skvelé, Pavol! Každá pomoc, obzvlášť zákonom chráneným, zvieratám je nielen vítaná, ale i žiadaná! Veď ich počet sa za posledné roky rapídne prepadol…

PRETO, PRIATELIA, NEZHADZUJTE UŽ EXISTUJÚCE HNIEZDA, PRÁVE NAOPAK, CHRÁŇTE ICH A AK SI TO SITUÁCIA VYŽADUJE A JE TO MOŽNÉ, POMÔŽTE VTÁKOM S HNIEZDAMI, ROVNAKO, AKO PAVOL. 

Nech budúce pokolenia tiež poznajú ten krásny štebot…

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Nebuď sviňa: Pavol Poprocký vdýchol nový život starým strešným latám

————————-

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds