FOTO + VIDEO: 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach

Dámy a páni! Aktivity Slovenského Hnutia Obrody sa zameriavajú aj na športovo-turistickú oblasť. Pretože obroda spoločnosti musí začať od každého jedného z nás.

Náš kolega Jaroslav Ščurka, člen predsedníctva SHO sa dlhodobo venuje práve zoceľovaniu ducha cez športovo-turistické aktivity a my vám pravidelne prinášame informácie o jeho úspechoch aj na tomto poli.

Jaroslav Ščurka: Ďalší polmaratón odbehnutý, úžasná atmosféra a kopec ľudí, ktorí nás – bežcov povzbudzovali a hnali dopredu… Ďakujem.

Pozrite si aj krátke video z podujatia TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Jaroslav Ščurka: Vlajka bieleho dvojkríža zaviala už aj na Javorovom štíte

————————-

Zdroj fotiek: Jaroslav Ščurka

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds