Pár slov Pavla Poprockého k voľbám: Slovensko nemôže za to, ako sa jeho obyvatelia rozhodli

Voľby 2023 sú za nami. Chvalabohu. Víťaz je jasný, a taktiež aj porazení.

Touto cestou sa chcem poďakovať za každý jeden hlas. A to o to viac, že ste mi ich venovali aj napriek tomu audiovizuálnemu cirkusu, ktorý tu viaceré oligarchami a rôznymi pochybnými entitami platené strany a hnutia posledné týždne vytvárali.

Našli ste si cestu ku mne a mojim kolegom. Viem, neboli vás-nás státisíce, ale nevadí. My pokračujeme ďalej v práci pre našu otčinu, Slovákov a všetkých lojálnych občanov našej vlasti. Z toho dôvodu sme totiž v roku 2019 ako politické hnutie vznikli.

V tomto príspevku ešte podotknem jednu vec. Všimol som si, že niektorí ľudia v diskusiách, či prostredníctvom rôznych príspevkov démonizujú SLOVENSKO. Či už kvôli tomu, že vyhrala strana, ktorá vyhrala alebo kvôli tomu, že až na druhú priečku sa vyšplhala zmeska neslovenských povaľačov, prepojených na zahraničné mimovládne organizácie… úprimne povedané, vyrušujú ma takéto „vyjadrenia“, keďže Slovensko nemôže za to, ako sa jeho obyvatelia rozhodli. Teda, aspoň dúfam, že sa tak rozhodli oni…

Preto, vážme každé jedno slovo na adresu našej otčiny. Tá naozaj za nič nemôže. Je predsa našim spoločným domovom. Nádherným domovom, ktorý musíme chrániť a zveľaďovať. Malá ukážka jeho krásy je zachytená na koláži fotografií z mojich potuliek po jej časti: Čertova dolina (Zbojská), hrad Beckov, Čičmany, Brzotínske skaly, Oponický hrad, Bojnice, rieka Slaná, Dolná Nitra, Gemer, Čachtice…

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva SHO.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Je odvolené. Karty sú rozdané. Čas ukáže, že voľba menšieho zla nikam nevedie…

————————–

Zdroj obrázku: Pavol Poprocký

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds