VÝZVA Sulíkovi! Róbert Švec reaguje na dianie okolo Stredoslovenskej energetiky

Dámy a páni! Môj postoj k pokusu zahraničných (aj štátnych) spoločností ovládnuť Stredoslovenskú energetiku je jednoznačný.

Je úplne jedno, či ide o Maďarov, Čechov, Nemcov, Francúzov, Eskimákov alebo mimozemšťanov. S takými podnikmi, akým je aj Stredoslovenská energetika sa nesmie hazardovať a podhadzovať ich zahraničným záujemcov, ako nejaké lacné…

Takéto podniky musia byť v rukách štátu slovenského. A aj preto vyzývam Sulíka, aby zabezpečil, že slovenská vláda bude vlastniť podiel v spomínanom podniku, ktorý je na predaj, pretože, aj keď Slovensko vlastní v podniku 51%, manažérska kontrola firmy je v rukách súkromného investora a hrozí, že aj naďalej bude rozhodovať o osude podniku, a tým pádom aj o budúcnosti nášho štátu a slovenských ľudí.

Žiadne kšefty s takýmito podnikmi. Prinavrátime ich do vlastníctva slovenského štátu a úspešne ich budeme manažovať v prospech ľudí práce.

Autor výzvy Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Katarína Boková o tom, ako vybabrať s diskriminačnými zahraničnými reťazcami

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds