FOTO. Zlaté Moravce: Opäť sme brázdili cesty slovenské! Bude nás čím ďalej tým viac počuť!

V sobotu 5. júna opäť skvelé popoludnie. Tentokrát na trasách Nitra – Zlaté Moravce a Zlaté Moravce – Vráble. Aby si covidoví zločinci a politickí pedofili okolo Čaputovej a Matoviča nemysleli, že národ zabúda na ich zločiny!

Ďakujeme aktivistom zo Zlatých Moraviec za výbornú prípravu podujatia. Bude nás v uliciach a na námestiach čím ďalej tým viac počuť.

V sobotu 12. júna sa na vás tešíme v Nových Zámkoch a v nedeľu 13. júna v Prievidzi.

Za silné a sebavedomé Slovensko.

Pozrite si video z príjazdu kolóny áut z Nitry do Zlatých Moraviec TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO. Slováci v uliciach Prešova: Do školy bez podmienok! Rodičia, budíček!

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds