FOTO: Písal sa 22. máj 2021. Slováci opäť v uliciach: Politickí pedofili! Ruky preč od našich detí!

V sobotu 22. mája sme spoločne s aktivistami z Topoľčian zorganizovali autoštrajk na trase Nitra – Topoľčany. Aj takýmito akciami chceme dať verejne najavo náš nesúhlas s tým, ako politickí pedofili od Čaputovej a Matoviča obťažujú naše deti v školách, prostredníctvom pochybných psychológov a akože sociálnych pracovníčok.

Sobotňajšie podujatie na sociálnej sieti zhodnotil Róbert Švec:

Ďakujem, Topoľčany. Za skvelé popoludnie v uliciach mesta a okolí. Boli ste super, pozitívne naladení, kreatívne myslenie, rozhodnosť a organizovanosť. Presne takto majú vyzerať aktivity rozumných a zodpovedných proslovenských aktivistov v krajoch slovenských. A moje poďakovanie patrí aj organizátorom autoštrajku v Topoľčanoch. Takým ľuďom ako ste vy patrí budúcnosť nášho národa a štátu. A spoločne ju budeme formovať.

Dámy a páni! Som hrdý na to, že vediem hnutie, ktoré už dlhodobo podporuje aktivistov v slovenských regiónoch. Na nás sa môžete spoľahnúť. My nemusíme „sadiť muškáty“ keď ide do tuhého. Boli sme s vami v uliciach aj počas pošahaných lockdownov, nerešpektovali sme nezákonný zákaz vychádzania a ani protiústavný núdzový stav a bojovali sme za vaše – naše práva v uliciach slovenských miest a budeme v tom pokračovať. Spoločne s vami.

Teším sa na ďalšie pouličné aktivity a na stretnutia s ďalšími rozumnými ľuďmi. Najbližšie nás čaká politický majáles pred Úradom vlády SR, v sobotu 29. mája.

————————-

Prečítajte si tiež: Jaroslava Samuelová: Bráňte sa, Slováci! Máte na to právo. SHO: Čo my sľúbime, to aj plníme!

————————-

Pozrite si aj fotogalériu z ďalšieho úspešného pouličného podujatia:

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds