FOTO + VIDEO. Tisíce Slovákov v uliciach Bratislavy. A tie opäť patrili zodpovedným vlastencom

V sobotu 29. mája sa v Bratislave uskutočnilo niekoľko protestov proti politickým pedofilom a covidovým zločincom okolo Čaputovej a Matoviča. Zástupcovia Slovenského Hnutia Obrody svojou účasťou podporili aktivistov pred Úradom vlády SR a aj pred Prezidentským palácom.

K udalostiam v Bratislave sa na sociálnej sieti vyjadril Róbert Švec:

Dámy a páni! V sobotu sme našou účasťou podporili dva protesty proti vláde okolo Matoviča, ktoré sa uskutočnili pred Úradom vlády SR a aj pred Prezidentským palácom, a zúčastnili sa ich tisíce ľudí. Pretože: To, čo my sľúbime aj plníme.

Všetci, ktorí sledujete stanoviská a aktivity nášho hnutia viete, že sme boli s vami v uliciach našich miest aj počas alogických lockdownov, nezákonných zákazov vychádzania a aj počas protiústavného núdzového stavu. Našou účasťou sme podporovali aj podujatia tých aktivistov, ktorí organizovali aj včerajšie dva protesty. Na rozdiel od štandardných opozičných poslancov NR SR a aj slovenských europoslancov, ktorí sa počas zákazov báli vystrčiť nos, aby nedostali náhodou pokutu.

A aj preto bolo pre mňa osobne a pre našich ľudí veľkým sklamaním to, keď sa včera organizátori tvárili, že nás na protestoch nevidia, ale naopak, videli zástupcov tých politických subjektov, ktorí vás nepodporovali, až do ukončenia núdzového stavu, na námestiach a v uliciach slovenských miest. Lebo Matovič zakázal!

Namiesto toho, aby vyšli do ulíc tak ako my, vás vyzývali, aby ste napríklad 17. novembra pálili za oknami svojich príbytkov sviečky, na znak nesúhlasu s vládou Matoviča. To bol ich občiansky pokakaný odpor. A my sme v tom čase spoločne s tisíckami Sloveniek a Slovákov stáli pred Prezidentským palácom. Spoločne sme na námestiach v tom období mrzli, ale spoločne sme aj zvíťazili TU. Dámy a páni. Odpustili sme aktivistom za včerajší deň, nehneváme sa na nich!

ALE! DOSŤ! Stačilo! Ak si niekto takto predstavuje komunikáciu a spoluprácu na proslovenskej scéne, mám pre neho odkaz: Hodenú rukavicu takejto komunikácie a spolupráce zdvíham zo zeme, a presne takáto komunikácia a spolupráca, akú ste včera predviedli, vážení aktivisti, sa vám vráti ako bumerang.

Kamaráti. Na stretnutia s vami sa teším v piatok 4. júna v Prešove a v sobotu 5. júna v Zlatých Moravciach.

————————–

Prečítajte si tiež: Liberáli opäť ukázali svoju pravú tvár! Huckajú a vyvolávajú ozbrojené nepokoje! Reaguje Švec

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds