Jaroslava Samuelová: Keď vládna luza šliape po našich právach, prečo by sme ju mali poslúchať!?

Zase útok na psov spoza plota? Čo to znamená? Zatvárame sa pred svetom alebo LEN vyhadzujeme vlastných občanov z vlastnej domoviny? Krutosť a hlúposť súčasnej  vlády je bezhraničná.

Pracujem v zahraničí. Prechádzam pravidelne štvoro hraníc, mám veľa známych a kamarátov, čo sa tiež pohybujú v cudzine viac ako doma, ale všetci sa zhodujeme v tom, že taký teror, ako je na Slovensku nie je nikde inde v rámci celej Európy. Veľmi ťažko sa bude naprávať naša vládnymi psychopatmi pošramotená povesť pred celým svetom a zotavovať zdevastovaný zničený a zruinovaný národ.

Bráňte sa Slováci, lebo ak sa nebudete, hrozí, že o pár rokov už nebude koho brániť. Len neposlušnosť vláde a odpor je cesta. Pripojte sa k nám, k členom Slovenského Hnutia Obrody, ktorí touto cestou odporu napredujeme už od 20. októbra 2020.

Keď vládna luza nerešpektuje zákony a naše práva vyplývajúce z Ústavy SR a iných medzinárodných dohôd, prečo by sme mali my poslúchať takú vládu?

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

————————-

Prečítajte si tiež: KAUZA zmarené referendum! VIDEO: Katarína Boková vyzýva k činom aj odborárov

————————-

Jaroslava Samuelová má v tom jasno! Buďte ako Jaroslava! Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds