Projekt Staráme sa: Júlovú pomoc sme započali v rodinách vo Veľkom Krtíši a Fiľakove

Júlová pomoc v našom úspešnom projekte už započala. Na slovenskom juhu, vo Veľkom Krtíši, sme opäť spoločne podali pomocnú ruku starkej Estere a jej vnukom, ktorým sa z toho mála, čo má, snaží dať všetko.

Estera je vskutku silná a obetavá dobrosrdečná žena, a preto sme nemohli zabudnúť na jej životné jubileum, ktorého sa prednedávnom dožila krásneho okrúhleho životného jubilea. V rámci našej pomoci sme ju pri tejto príležitosti milo prekvapili a potešili sme ju ružou a sladkým pohladením. 🙂

A vo Fiľakove, kde sa mladí rodičia príkladne starajú o telesne postihnutého Matiaska, ktorý si vyžaduje špeciálnu starostlivosť a pozornosť, vyrastá aj malá princezná-šibalka s menom Sofinka, ktorá sa z našich návštev veľmi teší.

Naposledy sa potešila hračkám a knižkám od Majky z Banskej Bystrice, či aj z prineseného nákupu, ktorý rada odkladá… 🙂

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Záver mesiaca jún patril v našom projekte Staráme sa deťom v okresoch Malacky a Čadca

————————

Veľký Krtíš:

Fiľakovo:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds