Švec: Po jazdných pruhoch pre zaočkovaných vytvoria aj koncentračné tábory pre neopichaných?

Dámy a páni! Uverejňujeme stanovisko Róberta Šveca k informáciám, že na slovenských hraniciach vznikajú jazdné pruhy pre zaočkovaných:

Dlhšiu dobu som nechcel verejne prirovnávať to, čo sa deje v súvislosti s fiktívnou pandémiou s tým, čo sa dialo so Židmi v Nemecku v 30 a 40. rokoch 20. storočia. Ale informácie o tom, že na hraniciach sa už vytvárajú pruhy na prejazd pre zaočkovaných ma definitívne primäli k tomu, že verejne hovorím, že segregácia a diskriminácia zodpovedných a rozumných Slovákov, ktorí sa nechcú dať opichať gebuzinou je rovnaká ako segregácia a diskriminácia Židov v nacistickom Nemecku.

Presne aj tam to vtedy začínalo „iba“ tým, že Židia nesmeli ísť do kín, divadiel, reštaurácií a pod. iba pre to, že boli Židia. A aj dnes, žiaľ žijeme dobu, kedy Slováci, ktorí nie sú a nebudú testovaní alebo opichaní gebuzinou budú segregovaní a diskriminovaní!

Otázka dnes iba znie, kde a ako toto celé skončí. Pevne dúfam, že nie tak, že sa pre nezaočkovaných vytvoria zberné, t. j. koncentračné novodobé tábory a budeme odchytávaní na ulici ako divá zver.

Že preháňam? Kto by pred vyše rokom povedal, že dnes budeme zažívať to, čo zažívame!?

————————-

Prečítajte si tiež: Kvapky pravdy. VIDEO: Je fiktívna pandémia podvod? Odpovedá svetová lekárska kapacita

————————-

FOTO: Liberálka Irena Bihariová sa smeje nad fotografiou obetí nacistickej segregácie a diskriminácie! Snívajú aj dnes liberáli svoj sen o eliminácii tých, ktorí nezdieľajú ich názory? Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds