Jesenné voľby 2022. VIDEO: Aj z Poltára vyženieme vagabundov od Matoviča. Mestu vrátime…

Dámy a páni! Komunálne – VOĽBY – do VÚC – sa blížia, a preto vám postupne predstavíme kandidátov Slovenského Hnutia Obrody v obciach a mestách, ktorí sa v predvolebnom boji budú uchádzať o vašu priazeň a aj tých kandidátov, ktorých naše hnutie podporí, aby v regiónoch slovenských hájili a zastupovali vaše záujmy.

V komunálnych voľbách v meste Poltár a v krajských voľbách za okres Poltár do Banskobystrického samosprávneho kraja kandiduje na pozíciu poslanca Pavol Skýpala a na pozíciu primátora Poltára podporujeme…

Podrobnosti sa dozviete v zdieľanom videu…

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Ľudia z rádia Slobodný Vysielač pre ľudí dobrej vôle zabezpečili… Aj za účasti zástupcov SHO

————————-

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds