SHOCAST. Boková: Pletieme bič na mimovládky a iných darmožráčov. Vrátime Slovensko Slovákom!

Dámy a páni! Vypočujte si podcast, v ktorom Katarína Boková v skratke objasňuje hlavné príčiny zmätenej slovenskej mládeže či príčiny chabej zdravotnej starostlivosti.

Dozviete sa aj základné ciele politiky Slovenského Hnutia Obrody v oblasti školstva a zdravotníctva, ktoré sa kadejakým darmožráčom z pochybných mimovládok a kšeftárom s naším zdravím rozhodne nebudú páčiť!

Podcast vznikol 28. apríla v štúdiu rádia Slobodný Vysielač. 

————————-

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec sa poďakoval ľuďom slovenským, ktorí si nenechali liberálnou propagandou…

————————-

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds