Katarína Boková naložila Gröhlingovi: Keď s vami skončíme, začnete pucovať záchody!

Hovorí sa, že obuvníkove deti chodia bosé. A Gröhlingove chodia opichané. Pravdepodobne o tom sa sníva liberálnemu ministrovi kaderníctva a salónov, pretože o školstve, problémoch rodičov s tým súvisiacich a o peripetiách učiteľov, vie tento seladón figu borovú.

Viac ho zaujíma, čo majú chlapci v nohaviciach a dievčatá pod sukničkami TU, ako to, aké hodnoty nosia v hlávkach.

Tento netvor nechal naše deti doma takmer celý školský rok, aby dal následne zarobiť rôznym neziskovkám na doučovaní a letných školách.

Deti ohlúpli, stratili kontakt s kamarátmi, popretŕhali sociálne väzby a stratili ostražitosť, tak potrebnú v bežnom živote. Následne si vymyslel, že deti budú môcť sedieť v školách, avšak zarúškované, otestované a áno, hnusne znásilnené. Pretože normálny človek by netrval na testovaní detí, na dôvažok ak predtým nechal napchať neoverenú gebuzinu do učiteľov.

A teraz… teraz ide po našich deťoch a nehanbí sa priznať, že do škôl, rozumej na prezenčnú výučbu, sa dostanú iba tie zaočkované. Tento politický nepodarok segreguje, diskriminuje a týra naše deti.

Pán minister, až s vami skončíme, strčím vám do ruky záchodovú kefu. Pretože to jediné užitočné, čo môžete v školstve urobiť, je pucovať záchody.

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Kvapky pravdy. VIDEO: Sú zaočkovaní ľudia proti covidu väčšou hrozbou ako nezaočkovaní?

————————-

Zdroj obrázku: Katarína Boková

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds