Kvapky pravdy. VIDEO: Sú zaočkovaní ľudia proti covidu väčšou hrozbou ako nezaočkovaní?

Dámy a páni! Tak ako nás naši vládni činitelia postupne zamotávali do klamstiev v súvislosti s prepuknutím fiktívnej pandémie koronavírusu, snažili sa ovládať nás strachom, ktorý v nás usilovne a úmyselne živili a pestovali, tak postupne prichádza čas povedať si pravdu, pretože aj keď už všade inde pomaly vychádza na svetlo sveta, nie je isté, že sa raz dostane aj k nám. Napríklad cez verejnoprávne médiá, akým je aj RTVS.

Preto sme sa rozhodli, že vám v novej rubrike s názvom Kvapky pravdy budeme prinášať pravdivé informácie, všetky tie, ku ktorým sa dopracujeme, aby ste sa skutočne slobodne a nie pod nátlakom mohli rozhodnúť ako naložíte so svojim zdravím a so zdravím svojich blízkych.

Ďalším príspevkom do nášho cyklu je jedno z mnohých dych vyrážajúcich videí popredného, svetovo uznávaného právnika Reinera Fuellmicha TU.

Človeka až mrazí pri jeho slovách a nech sa to akokoľvek zdá byť neuveriteľné, že by ľudia mohli niečo takéto úmyselne robiť iným ľuďom, stačí si dať do súvislosti výpoveď Rashida Buttara z predošlej časti nášho cyklu TU s výpoveďou tohto skvelého právnika, ktorý vedie tím právnikov zostavený  asi z tisícky právnikov z celého sveta, žalujúci Svetovú zdravotnícku organizáciu a národné vlády za fiktívnu pandémiu, protipandemické opatrenia a za napáchané škody, ktoré tým vznikli.

Tento zločin právnici nazvali najťažším zločinom spáchanom na ľuďoch v dejinách ľudstva a vyjadrili sa, že na základe tohto megapodvodu sa práve prepisuje Norimberský kódex – Norimberský kódex 2. Touto cestou vám chceme oznámiť aj jednu pozitívnu správu, pre tých ktorý o tom ani netušia, pretože a musím sa zase len opakovať, verejnoprávne médiá nás namiesto informovania  manipulujú. Pozitívnou správou pre nás odporcov tohto hromadného vraždenia je skutočnosť, že aj Slovensko sa zapojilo do týchto medzinárodných súdnych procesov, cestou advokátskeho tímu JUDr. Petra Weisa, ktorému a celému jeho tímu za to patrí naša veľká vďaka.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

————————–

Prečítajte si tiež: Jaroslava Samuelová: Nie sľuby a krásne reči. Ale skutky ukážu pravú tvár a charakter!

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds