Heger vyzýva lekárov, aby sa stali spolupáchateľmi covidových zločincov. Róbert Švec reaguje

Covidový zločinec Heger vyzval všeobecných lekárov, aby sa zapojili do očkovania.

Róbert Švec reaguje: Zapojte sa, ak chcete do konca života žiť s vedomím, že ste zapríčinili zdravotné problémy mnohým ľuďom a niektorým aj smrť. Ak vám to nevadí a budete môcť pokojne spávať, vypočujte volanie covidového zločinca!

A mimochodom, v takom prípade by ste sa stali spolupáchateľmi v trestnej činnosti covidových zločincov! To naozaj chcete?

Ja vás vyzývam, aby ste sa do očkovania, všeobecní lekári, nezapájali. A budete môcť pokojne spávať!

————————–

Prečítajte si tiež: Katarína Boková naložila Gröhlingovi: Keď s vami skončíme, začnete pucovať záchody!

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds