KAUZA: Obnova dôvery v náš štát slovenský. Politický lekár Róbert Švec ponúka účinnú terapiu

Dámy a páni! Tak nám zločinci okolo Mikulca, Matoviča, Hegera a spol. zvolali zasadnutie Bezpečnostnej rady štátu, aby prinavrátili dôveru v náš štát slovenský. A tvária sa pritom veľmi vážne až vznešene.

Slovami filmového klasika: To čo sa u nás deje, ani v televízii nevymyslia.

Dôvera v štát sa obnoví veľmi rýchlo v momente, keď covidových zločincov postavíme pred obnovené vojenské súdy a svoju organizovanú trestnú činnosť zameranú proti ľudu si odpracujú v obnovených pracovných táboroch a tak nahradia škodu, ktorú spôsobili nášmu štátu.

To bude najlepšia terapia pre vládnych zločincov a balzam na dušu pre zodpovedných ľudí práce!

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: K odporu vyzývam všetkých, ktorým smrdia segregačné praktiky covidových zločincov

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds