VIDEO: Katarína Boková cez deň v Bratislave, podvečer už v Ružomberku. Niečo sa opäť chystá!

Dámy a páni. Zodpovední a rozumní rodičia dnes chceli navštíviť zločinca Mikasa v „jeho“ úrade.

Ako zareagoval Mikas a jeho tlupa? Zamkli sa v úrade a tvárili sa, že tam nie sú.

Takto sa správajú štátni zamestnanci, ktorí sú platení z verejných financií slovenských, teda z peňazí všetkých občanov.

Podrobnosti sa dozviete v zdieľanom videu TU.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: K odporu vyzývam všetkých, ktorým smrdia segregačné praktiky covidových zločincov

————————

Katarína Boková je hrdá Slovenka, matka dvoch detí. Študuje Univerzitu Konštantína Filozofa v Nitre, odbor žurnalistika. Pôsobí v okrese Martin a je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds