Pavol Poprocký: K odporu vyzývam všetkých, ktorým smrdia segregačné praktiky covidových zločincov

Na internete som natrafil na fotku oznamu jednej žilinskej stravovacej prevádzky, v ktorej sa majiteľ a zamestnanci odmietli podieľať na segregácii občanov SR a svojim zákazníkom dali jasne najavo, že rešpektujú ich rozhodnutie nosiť / nenosiť náhubok či zaočkovať sa / nezaočkovať sa experimentálnou gebuzinou.

Výborne! Odpor sa dá vyjadriť aj takýmto spôsobom a vyzývam k nemu všetkých, ktorým smrdia segregačné praktiky covidových zločincov, aby odhodili strach a aby sa doň zapojili! Toto je to najmenej, čo môžete urobiť, ale i vďaka tomuto vieme, že medzi nami ešte stále žijú covidovým terorizmom „nenakazení“ ľudia s dobrým srdcom. A dobrosrdeční zákazníci vám to, drahí majitelia stravovacích zariadení, isto radi vrátia.

Mgr. Pavol Poprocký pôsobí v okrese Rimavská Sobota. Vyštudoval Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici, odbor slovenský jazyk a literatúra. Zdroj fotky: SHO.sk

Slováci boli odjakživa pohostinný a dobrosrdečný národ. Covidová mafia by to rada zmenila a rozoštvala nás (ešte viac). Nedovoľme jej to! Nechceme predsa budúcim pokoleniam Slovákov zanechať život v rozhádanej spoločnosti, a vo vykradnutom a zničenom štáte!

Dodnes je nás, dobrosrdečných a tých, ktorí to myslia so Slovenskom dobre, viac. Tak len smelo ukazujme našu silu! Aby sme sa nehanbili pozrieť do zrkadla či našim deťom do očí… NEBOJME SA používať intuíciu a zdravý sedliacky rozum!

Touto cestou sa chcem poďakovať nielen vlastníkovi žilinskej prevádzky, ale všetkým podobným ľuďom dobrej vôle za to, že nezapierajú v sebe a navôkol svoj zmysel pre ľudskosť a pochopenie, a okrem „palca hore“, ktorý im patrí, ich chcem ubezpečiť, že Slovenské Hnutie Obrody, stálo, stojí a bude stáť na strane dobra… 

… a spoločne ZVÍŤAZÍME! 

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Trenčín: Falošná Čaputová utŕžila nakladačku slovnú. Od Róberta Šveca

————————-

Ďakujeme statočným ľuďom v Žiline za ich postoj. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds