KAUZA zmarené referendum. Róbert Švec: Ústavný súd SR? Ďalší chorý prvok na scéne? Tak!

Dámy a páni! Ešte jedna poznámka k zmätočnému rozhodnutiu Ústavného súdu SR v kauze zmarené referendum.

V minulosti sa konali dve referendá o predčasných voľbách. Ako to? Nie, nie. Dámy a páni. Niečo tu smrdí. A poriadne! Som presvedčený o tom, že súčasní sudcovia Ústavného sudu SR splnili politickú objednávku covidových zločincov a zmarili konanie referenda.

Takže, budem parafrázovať slová slovenského politického klasika: Ústavný súd? Ďalší chorý prvok na scéne! A podľa toho budeme k nemu aj pristupovať!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: KAUZA zmarené referendum! VIDEO: Katarína Boková vyzýva k činom aj odborárov

————————

Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds