SHO: Sme mocné dubisko pravdy, normálnosti a slobody! Ochraňujeme vaše práva!

Dámy a páni! Mnohí z vás sa nás pýtate na to, ako môžete pomôcť našej spoločnej veci. Aj toto je možnosť a cesta. Vopred ďakujeme za vaše správne rozhodnutie.

Situácia v našom štáte je mimoriadne vážna. Vládni zločinci, podporovaní Zuzanou Čaputovou a aj sudcami Ústavného súdu SR sa rozhodli postupnými krokmi demontovať demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd.

Na nebezpečenstvo politiky covidových zločincov upozorňujeme už vyše roka, ale v našom prípade nezostáva iba pri slovách. Sme s vami v uliciach a na námestiach slovenských miest. Začali sme 8. mája 2020 TU a odvtedy neúnavne pokračujeme v mobilizácii rozumných a zodpovedných občanov.

Dnes je v našom štáte slovenskom ohrozená demokracia, slobody a práva občanov. Zločinci uťahujú skrutky neslobody čím ďalej tým viac a viac. Slovenské Hnutie Obrody ako jediný subjekt na Slovensku vyhlásilo ústami nášho predsedu 20. októbra 2020 občiansky odpor TU a aktívne nerešpektujeme a vedome porušujeme nariadenia darebákov okolo Matoviča a budeme v tom pokračovať. A ako jediný subjekt vyzvalo SHO, v súvislosti so zmareným referendom o predčasných voľbách, odborárov na generálny štrajk TU.

Uisťujeme vás, že aj naďalej budeme pokračovať v boji proti covidovým zločincom a politickým pedofilom okolo Matoviča a Čaputovej TU.

ALE… Budeme radi, ak nás, v našom spoločnom úsilí, podporíte aj vy. SHO nie je financované zo štátneho rozpočtu, nedostávame žiadne dotácie a našťastie nás nefinancujú ani oligarchovia a ani rôzne pochybné finančné skupiny. Financujeme sa vo veľkej miere sami, ale pomáhate nám aj vy, dobrí ľudia, ktorí nás podporujete aj cez finančné dary.

Ale vzhľadom k tomu, že ide do tuhého a dnes sa už rozhoduje o prežití nášho národa a štátu, musí nás byť viac počuť a aj vidieť.

Preto sa na vás obraciame so žiadosťou o finančnú podporu našich – vašich aktivít. Ak máte záujem podporiť naše akcie a činnosť, ľubovoľný finančný príspevok môžete poukázať na účet SHO: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Dar.

Každé jedno euro bude použité na výrobu a distribúciu propagačného materiálu a organizovanie aktivít v uliciach a na námestiach slovenských miest.

Ďakujeme! A pamätajte: Všetci sa môžu pokakať, Slovenské Hnutie Obrody nikdy! A dokazujeme to skutkami!

————————–

Prečítajte si tiež: Jaroslava Samuelová: Keď vládna luza šliape po našich právach, prečo by sme ju mali poslúchať!?

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds