Kiska je pripravený byť premiérom. To je ako keď pedofil vyhlási, že je pripravený byť riaditeľom školy

Andrej Kiska na tlačovej konferencii v Banskej Bystrici predstavil svoju politickú stranu Za ľudí, svojich najbližších spolupracovníkov a priority nového zoskupenia. Miesto konania podľa jeho slov nevybrali náhodne. Banská Bystrica je v strede Slovenska, v srdci kraja, ktorý nedávno zviedol boj s extrémizmom, uviedol Andrej Kiska. Informujú médiá.

Následne Kiska v debate Denníka N vyhlásil, že je pripravený byť premiérom.

Po všetkých jeho pozemkových a daňových machináciách, založí stranu, ktorú pomenuje Za ľudí a chce viesť štát, o ktorom vyhlásil, že je mafiánsky, v čase, keď bol prezidentom mafiánskeho štátu, teda hlavou mafie, podľa jeho logiky. A tento človek hovorí o slušnosti, spravodlivosti, morálke a čestnosti. Ten chlap nemá kožu na tvári a ako hovorí kolega Štefan Polačik: „Kiska by sa nám nemal prihovárať z televízie, ale mal by odpovedať na otázky orgánov činných v trestnom konaní. A verím, že aj k tomu sa dopracujeme.“

A ja dodám, že ak je Kiska pripravený byť premiérom, to je ako keď pedofil vyhlási, že je pripravený byť riaditeľom školy. Spoločnosť by sa mala mať na pozore!

Autor: Róbert Švec

Kiska sa neslávne preslávil aj tým, že v pozícii prezidenta Slovenskej republiky oceňoval slovenskými štátnymi vyznamenaniami aj ľudí, ktorí začiatkom 90. rokoch 20. storočia aktívne bojovali proti obnoveniu slovenskej štátnosti. Ako napríklad Fedor Gál.

Kiska v Prezidentskom paláci prijal aj kontroverzného blogera Jána Benčíka s pochybnou minulosťou. Známy je najmä svojím nekritickým velebením Václava Havla a politiky čechoslovakizmu.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds