Kvapky pravdy. VIDEO: Akože vakcína je sloboda? Svetovo uznávaný imunológ varuje

Dámy a páni! Tak ako nás naši vládni činitelia postupne zamotávali do klamstiev v súvislosti s prepuknutím fiktívnej pandémie koronavírusu, snažili sa ovládať nás strachom, ktorý v nás usilovne a úmyselne živili a pestovali, tak postupne prichádza čas povedať si pravdu, pretože aj keď už všade inde pomaly vychádza na svetlo sveta, nie je isté, že sa raz dostane aj k nám. Napríklad cez verejnoprávne médiá, akým je aj RTVS.  

Preto sme sa rozhodli, že vám v novej rubrike s názvom Kvapky pravdy budeme prinášať pravdivé informácie, všetky tie, ku ktorým sa dopracujeme, aby ste sa skutočne slobodne a nie pod nátlakom mohli rozhodnúť ako naložíte so svojim zdravím a so zdravím svojich blízkych.

V ďalšej časti nášho úspešného seriálu sa venujeme akože vakcíne proti koronavírusu!

Je pozoruhodné, ako väčšina vlád a médiá hlavného prúdu prehliadajú a ignorujú špičkové kapacity a osobnosti, akoby boli neviditeľné.

Zo skúseností, načerpaných počas posledného roka a pol, sme si však istí, že nie sme v tom sami a veľkí ľudia za nás bojujú, aj tým, že sa dajú vidieť a počuť v alternatívnych médiách, aby nám otvorili oči, ukázali pravdu, v týchto časoch tak veľmi ubíjanú.

Neverte sladkým rečičkám o tom, že vakcína je sloboda, hudba a neviem čo všetko ešte. My normálni ľudia, zo života vieme, že čo je v reklamách tak mocne ponúkané, to je vo väčšine prípadov len nejaký aušus, brak, odpad, to nie je dobré. Pretože kvalita sa predáva sama, tá nemusí byť nasilu ľuďom vnucovaná a zvyčajne jej je nedostatok.

Vypočujte si preto prosím, vo vlastnom záujme, stanovisko svetovo uznávaného imunológa Sucharita Bhakdiho k akože vakcíne proti koronavírusu. Pravdivé informácie sa vždy zídu TU.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Čaputová odpálila mentálnu bombu! A opäť sa strápnila! Katarína Boková reaguje

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds