VIDEO: Víkend bude opäť nabitý buntáciami pouličnými! Bratislavčania a Nitrania do ulíc!

Parlamentní opoziční politici, ktorí sa doteraz báli vyjsť na ulicu, lebo Matovičove zákazy, sa rozhodli konečne vyraziť do ulíc a podporiť v sobotu ľudí práce.

Ale ich účasť nie je dôležitá, lebo kolaborujú s covidovými zločincami okolo Čaputovej a Matoviča. Dôležité je to, aby ste boli v sobotu a aj v nedeľu v uliciach a na námestiach VY, spoločne s nami!

Kedy, čo, o koľkej a kde? Dozviete sa v zdieľanom videu.

————————–

Prečítajte si tiež: Kvapky pravdy. VIDEO: Akože vakcína je sloboda? Svetovo uznávaný imunológ varuje

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds