Švec upozorňuje liberálnych novinárov: Ak neprestanete, hrozí vám 10 rokov za mrežami!

Dámy a páni. Róbert Švec na sociálnej sieti zareagoval na verejné schvaľovanie diskriminácie, skutku, ktorý je trestným činom:

So záujmom sledujem, ako liberálne médiá velebia delenie Slovákov na zaočkovaných a nás normálnych Nezvyknutých. A dokonca takúto diskrimináciu aj verejne schvaľujú.

Roman Pataj: „Slovensko má za sebou prvý vážnejší krok k deleniu občanov podľa toho, či sú proti covidu zaočkovaní alebo nie. Je to tak správne.“ TU

Diskriminácia je trestný čin: Kto uplatňuje apartheid alebo rasovú, etnickú, národnostnú alebo náboženskú segregáciu, alebo inú rozsiahlu alebo systematickú diskrimináciu skupiny osôb, potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov.

Len aby úplatní novinári, napríklad aj Roman Pataj jedného dňa nenariekali, keď skončia pred obnovenými vojenskými súdmi za verejné schvaľovanie diskriminácie, genocídy národa + za ďalšie trestné činy.

Oni majú svoje zoznamy. My mám naše a budeme ich aktívne používať!

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Kontroverzná lekárka Prokopová straší rodičov! Katarína Boková reaguje

————————-

Zdroj kresby: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds