Letná vlastenecká kvapka krvi: Ján z Liptova daroval krv už po 16-krát

Priatelia, nielen potraviny, hygienické potreby, kočíky, plienky či voľnočasové aktivity pre deti sú súčasťou nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa, ale dlhodobo, pravidelne a hlavne nezištne chodievame darovať tú najvzácnejšiu tekutinu na svete, ktorou je nepochybne krv.

V piatok 31. mája sme zahájili tohtoročnú Letnú vlasteneckú kvapku krvi. Do našej iniciatívy pomoci sa zapojil aj Ján z Liptova, ktorý daroval krv už po 16-krát.

VÝZVA: Priatelia, darujte krv kdekoľvek na Slovensku a získajte od nás, za fotku z odberu, reklamné predmety SHO. Sme predsa jeden tím, sme Slováci a musíme ťahať za jeden povraz.

Fotky z darovania môžete posielať do mailu staramesa@sho.sk. Slováci Slovákom.

Ján z Liptova daroval krv už po 16-krát.

Lenka z Močenka darovala krv po 32-krát.

Pavol Poprocký z okresu Rimavská Sobota daroval krv po 22-krát.

Pavol Skýpala z Poltára daroval krv po 4-krát.

Krv pravidelne daruje aj Danka Fratričová z Leopoldova. Jej pomoc si všimli aj novinári z časopisu Leopoldov, ktorí fotografiu z darovania krvi uverejnili na titulnej strane februárového vydania.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds