Voľnočasové aktivity pre deti z nášho projektu: Opekačka na Maginhrade

Priatelia, v nedeľu 26. mája sme využili slnečné počasie a deťom z okolia Rimavskej Soboty sme pripravili program k blížiacemu sa Medzinárodnému dňu detí.

Stalo sa u nás už pekným zvykom, v sociálnom projekte občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody, deťom urobiť balíčky, v ktorých si vždy nájdu ovocie a sladkosti. O slané sme sa postarali na opekačke pod rozhľadňou Maginhrad pri Rimavskej Sobote, kde sme si opiekli špekáčiky, slaninu, klobásu, v pahrebe upiekli zemiaky a pri plnení žalúdkov sme sa i veru nasmiali.

Sme veľmi radi, že i vďaka vám, milí darcovia a priaznivci, mohli deti z nášho projektu mať celý deň úsmev na perách a že spoločne napĺňame naše predsavzatie, aby náš sociálny projekt nebol iba o potravinovej pomoci, ale aby sme deťom vytvárali aj voľnočasové aktivity. Ďakujeme.

Pozrite si aj fotogalériu…

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds