Liberál Truban robotníkom: Ste špeciálna sekta ľudí, ktorá rozmýšľa nad tým, koho ako ošklbať

A je tu ďalší škandál tých, ktorí sa považujú za pokrokových nadľudí! Liberál Truban sa už stihol predviesť vo svojej plnej „kráse“ a svojou drogovou minulosťou a zvrátenými liberálnymi názormi pobúriť verejnosť. Teraz je tu však niečo, čo by malo maximálne pobúriť každého tvrdo pracujúceho občana!

Truban totiž vo videu na prednáške pred študentmi povýšenecky a hanlivo označil robotníkov za špeciálnu sektu ľudí, ktorá len rozmýšľa nad tým, koho ako ošklbať! Truban doslova povedal: „Roboši, teda robotníci, to je úplne špeciálna sekta ľudí. Akože ja ich mám ‚strašne rád‘, lebo keď sa dohodneme, že idú k tebe niečo robiť o ôsmej, tak príde o jedenástej a díva sa na teba, že čo, čo kde si… Jak s tými robošmi. Dáš mu robiť kachličky a on ťa oj*be. Prvú vec, kde ťa vidí, hej že tri si zoberie so sebou.“

Tieto Trubanove vyjadrenia nadväzujú na jeho dávnejšie slová, v ktorých naznačoval, že chudobní manuálne pracujúci ľudia by nemali mať právo voliť. Podľa jeho dávnejších slov je doslova hlavný problém to, že voliť môžu všetci. Právo voliť by asi mala mať podľa Trubana len podnikateľská a korporátna vrstva a plebs by mal na nich len tíško a spokojne drieť. Asi tak nejako si tento liberál predstavuje demokraciu.

Aj toto je teda priatelia pravá tvár „nových“ podvodníkov, ehm pardon politikov. Tých, ktorí seba považujú za nadľudí s jediným patentom na rozum a pracujúcich občanov majú len za plebs, ktorý ich iba ošklbe a ktorý by nemal mať právo ani voliť, ale mal by len na takýchto zbohatlíkov robiť a šúchať nohami!

No tak toto teda nie! A ak si to myslíte, tak to máte v hlavách riadne popletené! Ale len tak ďalej, len takto krásne odhaľujte národu svoju pravú tvár, nech každý občan vidí, čo za zbohatlíckych drogových liberálnych pomätencov sa to derie k moci!

Autor: Martin Bago

—————————–

Prečítajte si tiež: Denník SME obhajuje pedofíliu …

—————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds