Liberálna diktatúra: Zmazať, zablokovať, zakázať. A nemusí to byť v tomto poradí

Určite ste viacerí z vás zaregistrovali, že pred pár dňami odovzdal bývalý zamestnanec Googlu americkému ministerstvu spravodlivosti 950 stránkový dokument, ktorý odhaľuje spôsoby, akými tento technologický gigant manipuluje internetom a tým pádom aj verejnou mienkou nielen amerického, ale aj celosvetového obyvateľstva! A všetko samozrejme v prospech liberalizmu a liberálnych kruhov. Daný projekt Googlu mal byť oficiálne spustený v roku 2017 a do dnešného dňa má viacero podôb.

Jeho základom je čierny zoznam so stovkami nepohodlných stránok, ktoré sa vám vo vyhľadávaní proste za žiadnych okolností nezobrazia. Táto cenzúra sa týka hlavne „protrumpovských“ stránok, „konšpiračných“ webov, ale aj protivojnových, ľavicových či iných konzervatívnych a dokonca aj kresťanských stránok.

Okrem priameho blokovania stránok používa Google aj bližšie nešpecifikované hodnotenie webových stránok na základe „kvality“ alebo „spoľahlivosti“. A čuduj sa svete, stránky nie hlavného mediálneho prúdu ako RT, Brietbart a mnohé ďalšie sa objavujú až v druhej polovici takéhoto „kvalitou“ ohodnoteného zoznamu, teda ako slabšie hodnotené. Kto alebo podľa čoho ich hodnotí, už známe nie je. Okrem toho dané dokumenty odhaľujú a potvrdzujú už dávno známy fakt, že spoločnosť Google má najatých ľudí, ktorí na jeho videoplatforme YouTube prehľadávajú videá a označujú ich ako falošné správy, nevhodný obsah či ich rovno mažú. Niečo podobné sa pár dní dozadu stalo napríklad aj českému rádiu Svobodný vysílač, ktorému Youtube (rozumej Google) zmazal kompletný archív, ktorý na svojom Youtube kanáli prácne nahromadil za niekoľko rokov.

Aj takto teda vyzerá sloboda a slobodné vyjadrovanie a šírenie názorov a informácií v podaní západných technologických gigantov, ktoré ovládajú alebo vlastnia vplyvné liberálne elitárske kruhy. Cenzúra, blokácie, mazanie nepohodlných príspevkov, kanálov a celých archívov a do neba volajúce manipulácie, ktorých cieľom má byť to, aby sa obyvateľstvo dostalo len k tým „správnym“ informáciám, ktoré im za správne určia vyššie spomínané kruhy! Áno ide o plazivú mediálnu totalitu, ktorú ale zatiaľ väčšinové obyvateľstvo možno ešte priamo ako totalitu nevníma. No je len otázkou času, kedy sa takýmto spôsobom preklopí do otvorenej liberálnej diktatúry.

Tí, ktorí používajú sociálne siete alebo komentujú nejaké príspevky v hlavnom mediálnom prúde už vedia o čom hovorím, ostatní ak budú aj naďalej „spať na vavrínoch“, to už čoskoro pochopia tiež. Bohužiaľ.

Autor: Martin Bago

——————————–

Prečítajte si tiež: Liberálna alternatíva: Úžerník, narkoman, synček privatizéra a falošný kresťan

——————————–

Martin Bago, regionálny zástupca SHO pre okres Topoľčany.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds