Liberálna alternatíva: Úžerník, narkoman, synček privatizéra a falošný kresťan

Stretne sa podvodník, úžerník a vlastizradca v jednej osobe, narkoman a díler drog v druhej, synček privatizéra, prezliekač kabátov a 20 rokov v politike pôsobiaci „nováčik“ v tretej a skrachovaný liberálny „kresťan“ v štvrtej osobe a spoločne na tlačovke, ktorú zvolajú len deň po prevalení údajných Kočnerových správ (aj keď Threema je šifrovaná aplikácia využívajúca tzv. end-to-end asymetrické šifrovanie (E2EE), t. j. ani autori ako správcovia serverov, nemajú možnosť správy používateľov rozšifrovať), ktoré sú len ďalším gradovaním predvolebnej kampane a marením vyšetrovania z dielne neslovenského Denníka N v prospech liberálnych strán, vyhlásia, že sú pripravení nahradiť “Kočnerovu generáciu politikov”.

A učinia tak dokonca bez Sulíkovej SaSky či Matovičovho OľaNO, ktoré jediné z nich sú parlamentnými stranami. To nevymyslíš, to je také liberálne.

Je to však skutočná tragikomédia! Čo môže byť totiž pre náš štát a národ horšie ako keď sa štvorica „nových“ podvodníkov, pardon politikov snaží nahradiť skorumpovanú chobotnicu doterajších politikov? Kedy konečne národ pochopí, že je to ako skočiť z kaluže do blata? Kedy konečne národ pochopí, že ho zo súčasného marazmu môže vyviesť jedine skutočná proslovenská alternatíva? Žiadni liberáli, podvodníci, úžerníci, narkomani či falošní kresťania nikdy Slovensko nespasia a z biedy nevytrhnú.

Ba presne naopak, oni ho dostanú do ešte väčšieho marazmu, pretože okrem pokračovania v súčasných korupčných praktikách sú pripravení súčasnú spoločnosť ešte aj zliberalizovať a štát zapredať!

Kedy si toto národ konečne uvedomí? A kedy u niektorých týchto liberálnych pajácov začnú konečne konať orgány činné v trestnom konaní? Najrôznejšie podvody, preukázané daňové a pozemkové delikty, úžera, vlastizrada, obchodovanie s drogami atď., prečo tieto evidentné trestné činy úrady doposiaľ neriešia? To nevie nik.

Isté však je, že ak sa národ nespamätá a zvolí si do vedenia štátu takýto liberálny a morálny odpad, dopadne Slovensko katastrofálne! A to nie v dlhodobom horizonte, ale už v horizonte pár mesiacov od potenciálneho prebratia moci touto liberálnou neslovenskou svorkou.

Autor: Martin Bago

—————————–

Prečítajte si tiež: Liberáli po obhajobe pedofílie popularizujú aj užívanie drog …

—————————–

Zo stanoviska Kataríny Bokovej, regionálnej zástupkyne SHO pre okres Martin vyberáme:

Aj vy ste si všimli, že žijeme v zvláštnej dobe? Všetko okolo nás sa mení. Čo bolo kedysi normálne, je dnes spiatočnícke a naopak, nenormálne a nemorálne sa prediera na vrchné priečky našich životov. Chcem, aby sme raz a navždy uzamkli témy ako propaganda LGBTI a iných zvráteností – podpora pedofilov a ostatných deviácií. Aby sme povedali stop nelegálnej umelo vytvorenej a veľmi dobre dotovanej migrácii. Jednoducho povedzme NIE a nevracajme sa k tomu. Pošlime preč zahraničné mimovládky, nenažraných oligarchov, skorumpovaných politikov a ich mafiánskych poskokov.

——————————-

Prečítajte si tiež: Katarína Boková: SHO je správna cesta …

——————————-

Žiadni liberáli, podvodníci, úžerníci, narkomani či falošní kresťania nikdy Slovensko nespasia a z biedy nevytrhnú.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds