Matovič sa jeduje: Nikto nechce zdravotníctvo. SHO: Väčšina voličov si opäť zvolila podvodníkov

Z politických strán, ktoré rokujú o vytvorení novej vládnej koalície má o rezort zdravotníctva záujem iba hnutie OĽaNO. V diskusnej relácii Na telo TV Markíza to uviedol predseda hnutia poverený zostavením novej vlády Igor Matovič.

„Trošku ma to mrzí, myslel som, že sa pobijeme viacerí,“ povedal Matovič s tým, že rezort zdravotníctva je „veľmi nešťastný z pohľadu politických bodov“. „Ideme zabojovať, zoberieme tú zodpovednosť,“ vyhlásil šéf OľaNO. Informujú médiá.

Na vzniknutú situáciu ohľadom ministerstva zdravotníctva zareagoval Róbert Švec:

Matovič sa včera v médiách posťažoval, že nikto z možných koaličných partnerov nemá záujem o ministerstvo zdravotníctva. To je v celku zaujímavé, lebo počas predvolebnej kampane nás všetci presviedčali, že ako vedia vyriešiť problémy kolabujúceho zdravotníctva, že majú analytikov a odborníkov, a teraz keď majú možnosť veci riešiť, odrazu nemajú o ministerstvo záujem. Čo z toho vyplýva? Že väčšina voličov si opäť zvolila štandardných darebákov, ktorí pred voľbami tárajú, ale keď majú prevziať zodpovednosť, tak sa kolektívne „pokakajú“. Ale aspoň tej väčšine voličov akože neprepadli hlasy. Za ten pocit to určite stálo. Či? 🙂

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Čaputová zvažuje čo s 13. dôchodkom. Róbert Švec: Nezvažujte! A podpíšte

————————

To bolo pred voľbami nezmyselných sľubov! A po voľbách? Žiadna zodpovednosť.

Väčšina voličov si opäť zvolila štandardných darebákov, ktorí pred voľbami tárajú, ale keď majú prevziať zodpovednosť, tak sa kolektívne „pokakajú“.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds