Sociálny projekt SHO: Spoločne rozsievame dobro už od roku 2011. A to dobro sa nám raz vráti

Ahojte, kamaráti. Po mesiaci sa vám prostredníctvom fotografií znovu hlásime od Lučenca, kde sme znovu podali pomocnú ruku.

Aj vďaka vám sme mohli nakúpiť slovenský lekvár z Rimavskej Soboty, koláčiky z Veľkého Krtíša či Karičku z Michaloviec, ktorú malá Karinka a Janko zbožňujú. Mame Danke sme venovali aj kytičku ruží pri príležitosti dnešného Medzinárodného dňa žien. Zaslúži si ju. Aj za to, ako sa stará o svoje dve ratolesti. Je to silná, inteligentná žena a vzorová matka.

Ďakujeme, že spoločne s nami zmierňujete nepríjemnú situáciu aj tejto rodiny, v ktorej sa ocitla. Spoločne rozsievame dobro a to dobro sa nám raz vráti.

Pomáhame už od roku 2011 aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————–

Prečítajte si tiež: Fotoreportáž. SHO pomáha dlhodobo a adresne: Február 2020 v projekte Staráme sa

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds