Mesiac detí v projekte Staráme sa: Horúco a dusno? No to nevadí! Nás ani počasie nezastaví!

Dámy a páni! Aj v okrese Rimavská Sobota bolo včera 21. júna horúco, ale ani to nás neodradilo od toho, aby sme v rámci našej milej stále prebiehajúcej výzvy s názvom Mesiac detí v projekte Staráme sa potešili deti, ktorým spoločne pomáhame.

Pri Hnúšti sme rozradostili malého Tomáška a Martinka sladkosťami od TOL – distribúcia cukroviniek či kolobežkou od Majky z Banskej Bystrice a na kuchynský stôl sme doručili aj čerstvú zeleninu od slovenského pestovateľa zeleniny Zeleninárstvo Rimavské Janovce z Gemera, z Rimavských Janoviec.

A s našou júnovou výzvou sme urobili radosť aj mladému nadanému športovcovi Sebastiánovi z Trebišova a balíčky MDD sme odovzdali aj deťom v okrese Liptovský Mikuláš.

Akí sme? Ďakujeme. 🙂

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Vďaka vám, dobrí ľudia, sme opäť pomohli aj rodinám v okrese Nitra

————————-

Okres Rimavská Sobota:

Trebišov:

Okres Liptovský Mikuláš:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds