Projekt Staráme sa: Vďaka vám, dobrí ľudia, sme opäť pomohli aj rodinám v okrese Nitra

Tááák, už aj v okrese Nitra sa deti tešia nádielke z našej úspešnej, ešte stále prebiehajúcej, výzvy, ktorá je venovaná práve im.

V Nitre a neďalekých Zbehoch sme deťom podarovali okrem balíčkov plných sladkostí od TOL – distribúcia cukroviniek, ovocia a hygienických potrieb, aj chutné obedové menu od Nitrawa Pub.

Ďakujeme všetkým, ktorí spoločne s nami píšu krásny príbeh pomoci ľuďom v núdzi z projektu Staráme sa. Už 10 rokov!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Mesiac detí v projekte Staráme sa: Potešili sa už aj deti zo Strážskeho a okresu Lučenec

————————–

Nádielka pre rodiny v obci Zbehy a nitrianskej mestskej časti Klokočina.

Jaroslava Samuelová s deťmi zo Zbehov.

Róbert Švec s deťmi z nitrianskej mestskej časti Klokočina.

Takto adresne a zodpovedne pomáhame. Už od roku 2011.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds