SHO: Bezpečnostné previerky a aj drogové testy pre zástupcov ľudu? Štefan Polačik reaguje

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody je politické hnutie, ktoré sa do politiky vydalo tou najťažšou cestou. Cestou pokory, čistoty a cti.

Nevsadili sme na vytváranie škandálov a šírení populizmu, len aby sme sa za každú cenu dostali do hlavných médií. Snažíme sa prinášať revolučné riešenia, ktoré sú ale v súlade s demokratickým fungovaním Slovenskej republiky. Iba také riešenia majú šancu na úspech.

Jedným z takých našich riešení, je očista politickej scény od rôznych podvodníkov, mafiánov, či pochybných podnikateľov. Toto riešenie, je založené na predpoklade, že v každej politickej strane či hnutí, sú ľudia, ktorí chcú naozaj úprimne pomôcť Slovákom, no kvôli svojim straníckym šéfom nedostanú príležitosť. A tak sa stáva, že práve tí mafiáni sa do parlamentu dostanú po chrbtoch poctivých.

Budeme presadzovať zavedenie povinnej bezpečnostnej previerky pre každého novozvoleného poslanca, ešte pred zložením poslaneckého sľubu, aby sa nemohli v budúcnosti stať, že mafián sa stane predsedom slovenského parlamentu. Ak takýto novozvolený poslanec neprejde bezpečnostnou previerkou, nebude môcť zložiť poslanecký sľub a okamžite nastupuje ďalší v poradí z tej iste strany, ktorý tak isto bude musieť podstúpiť bezpečnostnú previerku. Takýto postup bude pokračovať, až pokiaľ budú v parlamente len normálni poslanci. Rovnaké podmienky pre všetky politické strany a hnutia. Nekompromisne!

Samozrejme budeme trvať aj na zavedení povinných bezpečnostných previerok pre všetkých členov vlády a štátnych tajomníkov. No neuspokojíme sa len s týmto riešením, pretože si uvedomujeme, že práca poslanca, či člena vlády sa musí vykonávať zodpovedne a s čistou hlavou. Preto budeme presadzovať zavedenie povinných drogových testov, vykonávaných priebežne počas celého volebného obdobia.

Politické strany a hnutia, ktoré nebudú súhlasiť s takýmto bezpečnostným nastavením, dávajú jasný signál svojim voličom, že skrývajú vo svojich radoch pochybných ľudí a stávajú sa tým pádom nevoliteľní.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Primátor Senca sa pokúša finančne poškodiť naše hnutie. Štefan Polačik reaguje

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds