MIKULÁŠ a VIANOCE 2023: Aj deti v okrese Nové Zámky sa potešili z vianočného nákupu a tiež…

V sobotu bol krásny deň. Pretože sme opäť pomohli…

Navštívili sme rodiny na slovenskom juhu, konkrétne v okresoch Nové Zámky a Levice.

V obci Svodín, okres Nové Zámky, sa obetavá mama stará o 4 deti. Do rodiny sme zaniesli (aj vďake našej Betke a Marekovi z Bratislavy) mikulášske balíčky (ďakujeme Marián z Leopoldova) a bohatého Ježiška: ovocie, mliečne výrobky, med, obedové menu z reštaurácie Nitrawa pub (ďakujeme Erik) a ešte niečo navyše.

Ježiško v súčinnosti s Pavlom z Poltára venoval do rodiny aj mikinu s najkrajším znakom na svete.

Ďakujeme, že aj vďaka vaším príspevkom môžeme pomáhať tým, ktorí našu pomoc potrebujú.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: MIKULÁŠ 2023: Z balíčkov plných dobrôt sa potešili aj deti v Rožňave

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds