VIANOCE 2023: Ježiško obdaroval šikovné deti v Humennom aj počítačom

Vo štvrtok sme avizovali, v piatok sme uskutočnili.

Áno, áno, dámy a páni. V piatok sme navštívili sociálne slabú rodinu v Humennom a pomohli sme. Okrem ovocia, medu, mliečnych výrobkov… sme deťom venovali aj počítač.

Poďakovanie patrí nášmu kolegovi Samuelovi Ľudovítovi Škvarkovi, ktorý deťom počítač zaobstaral a s Ježiškom sa dohodol, že v piatok budú deti obdarované.

Pochvala patrí aj nášmu kolegovi Alexandrovi Székelymu, ktorý nevajatal a spoločne s kolegom Škvarkom absolvovali cestu z Košíc do Humenného.

Je úžasné vidieť, ako si vedia Slováci pomáhať. Aj vďaka vám, kamaráti. Len tak ďalej…

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

—————————

Zapojte sa do našej VIANOČNEJ výzvy: Projekt Staráme sa: Vytvorme spoločne rodinám v núdzi JEDINEČNÉ VIANOCE…

—————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds