Mikulášska cesta SHO po Slovensku

Mikulášska tradícia sa medzi Slovákmi teší širokej obľube nielen u nedočkavých detí, ale aj starších, ktorí mladším túto radosť prinesú.

Aktivisti a sympatizanti Slovenského Hnutia Obrody zabezpečili, najmä deťom z projektu Staráme sa, mikulášske balíčky vo viacerých mestách Slovenska. Začali sme v Lučenci, nasledoval Stropkov a Bánovce nad Bebravou, vďaka ochote našich aktivistov sme balíčky doručili aj v NitreRajci a nakoniec v Stráňavách, kde sme zorganizovali pre deti v tamojšej škôlke celý mikulášsky program.

Napĺňanie duchovnej podstaty slovenských kresťanských tradícií je súčasťou vízie nášho hnutia, ktorú realizujeme aj vďaka vám, priaznivcom a sympatizantom.

Fotogaléria:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds