Projekt Staráme sa: Spojili sme sa pre štedré Vianoce

Počas tohtoročných sviatkov Božieho narodenia sme spojili sily s viacerými aktivistami, s cieľom priniesť sociálne slabším rodinám v projekte Staráme sa štedrého Ježiška.

Všetkým, ktorí sa zúčastnili tejto vianočnej akcie pod záštitou SHO, ďakujeme!

Pozrite si fotodokumentáciu Vianoc 2014.

Tobias a Bianka z Nitry pod vianočným stromčekom. Tobias dostal v balíku (monster truck) auto na diaľkové ovládanie od Matúša. Bianka dostala knihy od našich podporovateľov, ktorí nám poslali balíky z celého Slovenska.

V Janíkovciach sme odovzdávali škatule iniciatívy Darujme sladké Vianoce 2014 v menších bojových podmienkach. Tento balík zaslala pani Černáková z Hosťoviec. Ďakujeme všetkým, ktorí priniesli, alebo poslali oblečenie, potraviny a medovníky na Ústredie SHO v Nitre.

Futbalová lopta bol vianočný darček od Matúša a Michala. Chalani nám hneď ukázali aj ocenenia, ktoré majú.

Náš člen Paľo Poprocký podporil vianočný výjazd nákupom v ktorom boli všetky potraviny slovenské. Ako hovorí Paľo: „Konajme v duchu Slováci Slovákom hneď dvakrát.“ Má pravdu. Hotové jedlo je z reštaurácie Nitrawa v Nitre.

A ešte jedna fotka aj so psom. Ten si s nimi užije :).

Samo a Veronika s vianočnými darčekmi od pani Mituchovej z Banskej Bystrice.

Terezka z Rajca s koláčikmi z iniciatívy Darujme sladké Vianoce 2014.

Vďaka našim žilinským aktivistom sme mohli priniesť do Rajca takého knižky a hračky.

Sedem sponzorov, pani Amália, Maroš, Dušana, Zuzka zo Stropkova, Štefan a Tomáš zo Svidníka, pani Martina z Banskej Bystrice, prinieslo radosť aj na východné Slovensko.

Takto prežívali radosť z darčekov deti z nášho projektu v Bánovciach nad Bebravou.

Aktivisti z Bánoviec nad Bebravou pripravili takýto nákup pre šesť sociálne slabších rodín.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds