Národu sa nedáva, len žobrákovi, národu sa treba obetovať

V máji sme do nášho projektu Staráme sa zaradili novú rodinu z Nitry. Rodina býva na Kalvárii a rodičia vychovávajú päť detí vo veku od 8 do 15 rokov. Ich zlú sociálnu situáciu komplikoval aj problém s posteľami, ktorých rodina mala málo.

Náš aktivista Štefan Polačik sa rozhodol, že tento problém vyrieši a pomôže rodine. Nakontaktoval pani Ingrid Bujnovú z Martina, ktorá na internete uverejnila oznam, že daruje poschodovú posteľ pre ľudí, ktorí posteľ budú potrebovať.

V nedeľu 28. júna vycestovali naši aktivisti Štefan Polačik, Daniela Karasová a Miloš Gregor do Martina, poschodovú posteľ od dobrých ľudí, ktorí ju nitrianskej rodine venovali, naložili do auta a podvečer sa už bola posteľ v nitrianskej rodine. Okrem postele sme vďaka Daniele Karasovej do rodiny zaniesli aj trvanlivé potraviny. Slováci Slovákom!

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds