PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Dôležitá informácia pre voličov a médiá

Dámy a páni. Vzhľadom k tomu, že aj naďalej pokračuje špinavá manipulatívna hra zo strany drvivej väčšiny liberálnych, ale aj akože alternatívnych médií TU, chcem opätovne potvrdiť, že mám záujem uchádzať sa o post prezidenta Slovenskej republiky.

Kandidatúru som ohlásil už v máji 2023 TU, ale médiá sa aj naďalej tvária, ako keby Švec a SHO neexistovali.

V pondelok 29. januára plánujeme odovzdať všetky potrebné podklady, tak, ako zákon vyžaduje, aby som sa mohol uchádzať o najvyššiu funkciu v našom štáte.

Taktiež sme ministerstvu vnútra už oznámili aj webové sídlo nášho volebného transparentného účtu pre prezidentské voľby TU.

Slovenky a Slováci, táto správa je určená najmä vám, ktorých väčšina médií zneisťuje tým, že moje meno neuvádza v zozname možných prezidentských kandidátov, v článkoch, prieskumoch a pod.

ÁNO, mám záujem kandidovať na slovenského prezidenta a krok za krokom plníme všetky zákonné podmienky, aby som mohol byť zaregistrovaný príslušnými štátnymi orgánmi a uchádzať sa o vašu dôveru v prezidentských voľbách 2024.

O všetkých podrobnostiach a našich krokoch vás priebežne informujeme, a budeme tak robiť aj naďalej. Ale je potrebné, aby ste sledovali aj mediálne nosiče SHO.

Verte svojím očiam a ušiam, a nie úplatným liberálnym a akože alternatívnym médiám.

Váš Róbert Švec.

—————————

Prečítajte si tiež: PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Róbert ŠVEC rozmontoval Korčoka a Pellegriniho na súčiastky…

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds