Noviny Právo Národa: Finančné skupiny sa nabalia na nájomných bytoch. Róbert Švec reaguje

Médiá informujú: Kollárov minister Holý: Finančné skupiny sú pripravené na výstavbu 40-tisíc nájomných bytov. Áno, dámy a páni, čítate dobre, finančné skupiny sú pripravené… a podľa ďalších informácií tieto skupiny nalejú do výstavy akože nájomných bytov cca 6 miliárd eur.

To bude taká istá zlodejina, ako podnikanie súkromných zdravotných poisťovní s povinnými zdravotnými odvodmi Slovákov. A peniaze z takého podnikania odtekajú do zahraničia. A aj preto nie je v slovenskom zdravotníctve dostatok financií. A presne tak to bude fungovať aj pri akože nájomných bytoch.

A otázkou ešte zostáva, akú províziu z tejto zlodejiny – výstavby nájomných bytov zinkasujú Holý, Kollár, Pčolinský a ďalší vládni zločinci.

A ja sa pýtam… Ako je možné, že slovenská vláda ide stavať nájomné byty prostredníctvom zahraničných finančných skupín? To sa už načisto v tejto vláde všetci zrazili so stádom koňov!?

Nájomné byty musí a aj bude stavať slovenský štátny podnik, aby sa peniaze točili v slovenskom štátnom rozpočte. A slovenský štátny stavebný podnik nebude stavať iba nájomné byty, ale aj stavby v národno-štátnom záujme, akými sú a budú napríklad rýchlostné cesty a diaľnice.

A čo na to povie Brusel? Máme na háku čo na to povie Brusel. Záujmy slovenských ľudí sú pre nás na prvom mieste!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na hromadné prepúšťanie v hlinikárni v Žiari nad Hronom

————————–

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds