Noviny Právo Národa. Anton Ančic: Domino krachov, ktoré sa rozbehlo u malých podnikateľov prechádza…

Keď som pred časom varoval, že Slovalco padne TU, tajne som dúfal, že som len negativista a nevidím tie rokovania v pozadí, ktoré určite všetko zvrátia. Dnes už viem, že v tejto veci som nebol negativista, ale realista.

Platíme baníkom, aby nefárali. Platíme politikom, aby sa hádali. Platíme všetkým nepodstatným a všetko nepodstatné. Neplatíme však tým, čo majú možnosť niečo urobiť. Čo je horšie, my ich ani nepočúvame, keď nám ponúkajú svoje vedomosti a skúsenosti zadarmo.

Mal som tú česť osobne sa stretnúť s veľmi skúseným človekom, ktorý napríklad dvakrát večeral s japonským cisárom. Aj on ponúkal svoje služby zadarmo a nezištne ministrom, cez predsedov samosprávnych krajov až po primátorov. Čo myslíte, ako to dopadlo?

Domino krachov, ktoré sa rozbehlo cez fiktívnu pandémiu u malých podnikateľov, kým nadnárodné reťazce mali Vianoce, prechádza na vyššie poschodia. Hrozí, že nebude práca, nebude jedlo, nebudú energie. Nemecko rozmýšľa nad tým, že spraví sústredené miesta (haly), kde cez zimu budú zvážať ľudí do tepla.

Slovenské Hnutie Obrody je silnejúci hlas, ktorý zatiaľ viac či menej úspešne prekrýva liberálna propaganda. Ale náš hlas vám prináša triezve pohľady na aktuálne dianie a objektívnu pravdu TU, aby ste sa vedeli zariadiť podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. A ostatné je už na vašej voľbe.

Autor článku Anton Ančic je člen Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky hospodárske a podnikateľské.

————————-

Prečítajte si tiež: Poprocký: Dilema pre sfanatizovaných vlajočkárov? Kúpiť si RUSKÚ zmrzlinu vyrobenú na UKRAJINE?!?

————————-

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds