Noviny Právo Národa: Máme pre vás PONUKU, ktorá sa neodmieta. Vám, jedine vám…

Dámy a páni. Pri príležitosti výročia podpísania Trianonskej mierovej zmluvy (4. jún 1920) sme pre vás pripravili možnosť stať sa čitateľmi novín Právo Národa za zvýhodnených podmienok.

Štandardný dobrovoľný príspevok na vydávanie novín je vo výške 18 eur, ALE… Od dnešného dňa až do 7. júna (vrátane) máte možnosť objednať si naše noviny IBA za 9 eur.

Stačí, ak vyplníte formulár TU a my vás budeme mailom informovať o ďalších podrobnostiach. Vyplnenie formulára vás nezaväzuje k odoberaniu novín.

Výška dobrovoľného príspevku 9 eur sa vzťahuje na územie Slovenskej republiky. Noviny môžeme posielať aj do zahraničia, ale príspevok bude zvýšený o sumu poštovného do príslušného štátu podľa aktuálneho sadzobníka poplatkov Slovenskej pošty.

Ďakujeme, Slovenky a Slováci, že spoločne s nami, aj prostredníctvom poctivej proslovenskej tlačoviny, šírite objektívnu pravdu.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024. Róbert Švec: Budem hlavou štátu a nie správcom kolónie

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds