Noviny Právo Národa: Programové vyhlásenie vlády je na svete. Švec reaguje…

Dámy a páni. Nebudem rozoberať programové vyhlásenie do podrobností, každý je gramotný a vie si ho prečítať a urobiť vlastný názor, ALE napíšem dve myšlienky.

Prvá: Každá vláda, ktorá sa prihlási k členstvu Slovenska v dekadentnej EÚ a zločineckej organizácii NATO, a taktiež k mene euro sa v očiach slovenských vlastencov diskvalifikuje. A taký osud postihol aj súčasnú vládnu koalíciu.

Nosnými piliermi Slovenského Hnutia Obrody je päť hodnotových bodov:

Vystúpenie z EÚ – slovenská cesta pre náš štát

Obnovenie našej národnej meny – slovenskej koruny

Vystúpenie z NATO – neutralita pre Slovensko

Odmietnutie agendy LGBTI

Odmietnutie agendy multi-kulti

Realizácia týchto 5 bodov zabezpečí to, že naše zdravotníctvo a školstvo budú fungovať tak ako majú a bude aj dostatok peňazí na poriadne dôchodky, primerané mzdy a normálny, spokojný život občanov Slovenskej republiky.

Pretože všetko zlo, duchovné, ekonomické, politické… , ktoré sa udomácnilo na Slovensku pochádza z EÚ a NATO.

Druhá: V deň, keď veľká časť voličov, ktorá podporuje súčasnú vládu pochopí, ako veľmi boli klamaní, spomeňte si na naše slová: Slovenské Hnutie Obrody vám to hovorilo.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: OZNAM: Pokračujeme v šírení osvety slovenskej. Aj vďaka novinám Právo Národa

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds