Núdzový stav: Diskusia v Zlatých Moravciach nebude. SHO: Ale nájdeme spôsob ako byť v uliciach

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo vyvíja aktivity pouličné a náš formát, diskusií v nami v slovenských okresných mestách, si získava čoraz väčšiu podporu medzi ľuďmi.

Od 20. októbra 2020, kedy sme vyhlásili občiansky odpor, v súlade s Ústavou SR, sme v prvej línii boja proti súčasným vládnym zločincom TU.

Naše diskusie s vami v mestách sa uskutočňujú aj napriek covid automatu a ďalším nezmyselným a protiprávnym príkazom a zákazom.

Boli sme pripravení a odhodlaní zorganizovať ďalšiu buntáciu pouličnú, tenktokrát v Zlatých Moravciach, v nedeľu 28. novembra, a to aj v prípade, ak by vláda vyhlásila lockdown pre všetkých Slovákov, bez rozdielu.

Avšak, vláda, okrem iného, vyhlásila aj núdzový stav. A to zásadne mení situáciu.

Našou úlohou, zodpovedných a rozumných slovenských vlastencov je nielen bojovať proti vládnej mafii, ale aj ochraňovať vás, bežných ľudí poctivej práce a hodnôt slovenských.

A preto sme sa rozhodli, že vzhľadom k núdzovému stavu, diskusiu v Zlatých Moravciach zrušíme, pretože nechceme vás – občanov vystaviť prípadným policajným a právnym jatkám, ktoré by mohol rozpútať darebák Štefan Hamran, dočasný šéf polície spoločne so svojimi kumpánmi.

Ten, kto chce viesť národ a štát, a my ašpirujeme na takéto vodcovstvo, musí vedieť prevziať aj zodpovednosť a včas a presne sa rozhodnúť. My sme tak učinili v súvislosti s aktuálnym núdzovým stavom.

ALE! Dámy a páni! To neznamená, že rezignujeme na naše aktivity pouličné. Nájdeme spôsob ako byť v uliciach, ale spôsob, ktorý nijakým spôsobom neohrozí našich členov, sympatizantov, podporovateľov a občanov nášho štátu slovenského.

O našich ďalších akciách vás budeme včas informovať.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Švec k lockdownu: Iba totálny hlupák robí tú istú vec niekoľkokrát tým istým spôsobom a očakáva…

————————

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds